Dry Center
Ana Sayfa > Dry Center

Dry Center

Kuru Temizleme Sektörünün Geçmişi, Bugünü, Geleceği

20yy. sona ererken kuru temizleme sektörü modern toplumun beklentilerini karşılamaktan çok uzaktı. Kalite standartlarının düşük, fiyatların yüksek, bekleme sürelerinin çok uzun olduğu hizmet anlayışı yüzünden eski teknik ve metotlarla çalışan kuru temizlemeciler müşteri tatmininde yetersiz kalıyorlardı.

Artan ve yenilenen talepler karşısında kuru temizleme sektöründeki bu değişim ve gelişim ihtiyacını gören CAN Temizleme Hizmetleri; aydınlık ve temiz mekânlarda, hızlı, kaliteli, modern, güvenli ve uygun fiyatlarla hizmet verebilecek yepyeni bir kuru temizleme konseptini Türkiye'de uygulamaya karar verdi.

Bir Başarı Öyküsü: Dry Center

Bu amaçlar doğrultusunda , "2 saatte Modern ve Güvenli Kuru Temizleme" sloganıyla hizmet verecek olan Dry Center'ın ilk şubesi CAPITOL Alışveriş Merkezi'nde açıldı ve kısa sürede olağanüstü ilgi gördü. Dry Center, kendisine gösterilen bu ilgiyi; uyguladığı yüksek kalite standardı, teknolojik gelişmeleri takibi, personel eğitimine verdiği önem ve Koşulsuz Müşteri Mutluluğu'na dayanan hizmet anlayışıyla büyük bir başarıya dönüştürmüştür.

Türkiye'nin hızla ve başarıyla büyüyen kuru temizleme lideri Dry Center; bugün saygınlığını ve seçkinliğini Türkiye'nin 14 büyük kentine (Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Kocaeli, Mersin, Trabzon) taşımış olup, sayısız müşterisine profesyonel kuru temizleme, halı yıkama, çamaşırhane, ütüleme hizmeti vermektedir.

Dry Center hem kendi açtığı hem de franchising yoluyla verdiği bayiliklerle şube ağını hızla ve başarıyla genişletmektedir.


Dry Center

Dry Center