Franchising
Ana Sayfa > Franchising

Franchising

Dry Center Franchise

Türkiye'nin dört bir yanına hızla yayılan Dry Center, sizi de bu hızlı gelişimine davet ediyor. Siz de Dry Center Franchising Sistemi içerisinde yer almayı ve seçkin bir markanın işletmecisi olmayı isterseniz; başvuru formunu doldurarak ilk hamlenizi yapabilirsiniz.

Dry Center'ın deneyimi, bilgisi ve desteği her konuda (projeden açılışa, reklam ve pazarlamadan lojistik ve teknik desteğe kadar) sizlerle olacaktır. Dry Center güvencesi ve AR-GE departmanının tecrübesiyle yapılan her hamle doğru bilgiyle, doğru zamanda ve doğru yerde olmayı sağlar. Bu da başarıyı doğal hale getirmektedir: Şah-Mat

Yer Seçimi

Dry Center'ın kuru temizleme sektöründeki tartışılmaz üstünlüğünü destekleyen en önemli unsur; her faaliyetinde her ayrıntıyı titizlikle gözden geçirmesidir.

Bu anlamda Dry Center için önemli konulardan biri de; kuru temizleme yeri seçimidir: Franchising Departmanı yetkilileri, kuru temizleme yeri seçiminde uygulanan kriterler doğrultusunda alternatifleri değerlendirmektedir. Dy Center yılda ortalama 30'dan fazla yer alternatifini değerlendirmekte ve bu yerlerden ortalama 5-6 lokasyon Dry Center kriterlerini karşılayabilmektedir.

Gelecek Yolculuğunda Dry Center Sizi Bekliyor...


Franchising Nedir?

Franchising; bir markanın, ürünün veya hizmetin imtiyaz hakkına sahip tarafın, belirli bir süre için belirlenen koşullar dahilinde işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin bilgi ve destek sağladığı, imtiyaz ve kullanım hakkını diğer bir tarafa verdiği bir iş ilişkilerinin bütünüdür. Sözlük anlamı "imtiyaz" olan Franchise, İngilizce bir kelimedir. Franchising en geniş anlamı ile başarılı bir markanın isim hakkının kullanılmasıdır.

Franchisor (Franchising veren); Sistemin ve markanın haklarına sahip olan ve franchise anlaşması ile bu hakları başka yatırımcılara kullandıran kişi veya kuruluştur. Franchisor, kendisi ve bireysel veya kurumsal Franchisee'lerinden oluşan franchising sisteminin kurucusu ve uzun vadeli koruyucusudur. Franchise veren, sistemin gereği olan araştırma, eğitim, denetim, vb. gibi destekleri üstlenir.

Franchisee (Franchising alan); Belli bir satış-hizmet noktası için sistemin ve markanın haklarını anlaşma ile alarak uygulayan bağımsız yatırımcıdır.

Franchising

Franchising