Giysideki Şarap Lekesi Nasıl Çıkar
Ana Sayfa > Leke Çıkarma > Şarap Lekesi Nasıl Çıkar? > Giysideki Şarap Lekesi Nasıl Çıkar?

Giysideki Şarap Lekesi Nasıl Çıkar ?

Giysideki Şarap Lekesi

Şarap lekesi, genellikle halı ve mobilyalar üzerinde sıkça meydana gelir. Bununla birlikte giysiler, şarap lekesi için daima bir numaralı hedeftir.

Giysilerdeki kırmızı şarap lekesinin çıkarılması için birçok yöntemden bahsedilir. Bunların bazıları kulaktan dolma yöntemlerken, bazıları da yeni ve geliştirilmiş yöntemlerdir.
Burada önemli olan konu, emin olmadığınız sürece şarap lekesi için müdahele etmemenizdir. Çünkü organik lekeler grubuna giren şarap lekesi için yapılacak olan yanlış müdaheleler lekenin yapısının değişmesine neden olarak çıkmasını imkansız hale getirebilmektedir.

Giysideki Şarap Lekesi Nasıl Çıkar?

Aşağıdaki şarap lekesi nasıl çıkar tavsiyelerini yıkanabilen kumaşlarda uygulamadan önce, daima giysi üzerindeki bakım etiketlerine dikkat edin. Eğer sadece kuru temizleme için uygun bir giysiniz varsa veya yapılacak işlemden şüpheniz varsa, şarap lekesi üzerinde profesyonel bir çalışma gerçekleştirilmesi için Dry Center’dan kuru temizleme hizmeti alabilirsiniz.

Şarap Lekesi Çıkarmak İçin Alternatif Yöntemler

Yukarıdaki şarap lekesi çıkarma uygulamalarından sonra şarap lekesi çıkarılamazsa, giysinizdeki sarap lekesi için profesyonel kuru temizleme hizmeti almanız iyi olacaktır.
İlla kendiniz uğraşacaksanız, riskli yanları bulunmasına rağmen aşağıdaki yöntemler de bazı durumlarda işinize yarayabilir:


Şarap Lekesi Nasıl Çıkar Konusuyla İlgili Sayfalar

Lekeler Nasıl Çıkar?

Leke Çıkarma