Giysideki Yağ Lekesi Nasıl Çıkar
Ana Sayfa > Leke Çıkarma > Yağ Lekesi Nasıl Çıkar? > Giysideki Yağ Lekesi Nasıl Çıkar?

Giysideki Yağ Lekesi Nasıl Çıkar ?

Giysideki Yağ Lekesi Nasıl Çıkar?

Bu sayfada yer alan ve yağ lekesi çkarılır iken yararlanabileceğiniz leke çıkarma teknikleri özellikle yıkanabilir, açık renkli kumaşlar için geçerlidir.

Aşağıdaki yağ lekesi nasıl çıkar tavsiyelerini uygularken özellikle yemek yağı lekesi (zeytinyağı, tereyağ, sıvı yağlar) için yağ çözücülü bulaşık sabunu veya deterjanı kullanabilirsiniz. Bulaşık deterjanlarının limon gibi özlü olanlarını daha fazla asit içerdikleri için tercih etmeyin.

Koku ve boya içermeyen bulaşık deterjanları açık renkli giysilerde yağ lekesi çıkarmak için idealdir. Koyu renkli ürünler için bulaşık deterjanı kullanmak kumaşın renklerini soldurabileceğinden dolayı risklidir. Koyu renkler için Dry Center Kuru Temizleme Servisi'nden destek alabilirsiniz.

Açık Renkli Giysiden Yağ Lekesi Çıkarma

Yağ lekesi çıkarılamazsa, giysinizi Dry Center Kuru Temizleme'ye götürerek ön leke işleminin yapıldığı kuru temizleme hizmeti alabilirsiniz.

Bu işlem; bebek yağı lekesi, makyaj malzemelerinden geçen krem kaynaklı yağ lekesi, saç yağı lekesi, makine yağı lekesi gibi lekeler için
de gerçekleştirilebilir.

Motor Gres Yağı ve Motor Yağı Lekesi Çıkarma


Yağ Lekesi Nasıl Çıkar Konusuyla İlgili Sayfalar

Lekeler Nasıl Çıkar?

Leke Çıkarma