Ankara Halı Yıkama
Ana Sayfa > Halı Yıkama > Ankara Halı Yıkama

Ankara Halı Yıkama

Ankara’da halı yıkama hizmeti veren halı yıkama fabrikası sayısında
son dönemde önemli bir artış gözlemlenmektedir.
Bu artış sayesinde, Ankara tüketicilerinin halı yıkama firmalarına ulaşması kolaylaşmakla birlikte, verilen halı yıkama hizmeti kalitesinde ciddi sorunlarla karşılaşılmaktaadır.

Hizmet standartlarını düşürerek, ekonomik halı yıkama fiyatları ile hizmet verdiklerini iddia eden birçok Ankara halı yıkama firması kötü şartlarda ve uygun olmayan yöntemlerle halıları yıkamaktadır.
Profesyonel yıkama için ihtiyaç duyulan halı yıkama makinalarına sahip olmayan, kaliteli halı yıkama şampuanlarını tercih etmeyen fabrikalar, tasarruf etmek için yeterli miktarda suyu da kullanmadıkları için halılar derinlemesine temizlenememektedir. Bu yüzden, Ankara halı yıkama fabrikaları arasından tercih yaparken, halı yıkama fiyatlarıyla beraber fabrikanın halı temizleme kaliltesini de araştırmanız daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

Dry Center, geniş halı yıkama zinciri sayesinde Ankara’nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle İlçeleri’ne profesyonel halı yıkama hizmeti götürmektedir.

Halı Yıkama Hizmetinin Verildiği Ankara İlçeleri

Dry Center'ın Ankara İli’nde verdiği halı yıkama hizmetiyle ilgili detaylı ilçe ve mahalle bilgisine, ilçelerin ismini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ankara ve Halı Yıkama

Yakın bir zaman kadar Ankara gibi büyük şehirlerin sokaklarında halı yıkayanlarla sıkça karşılaşılırdı. Ankara Büyükşehir Belediyesi, sokakta halı yıkama için yasaklar ve para cezaları uygulamaya başladıktan sonra açık alanlarda halı yıkayanların sayısında büyük düşüşler olmuştur.
Bu sayede Ankara, hem çevre ve görüntü kirliliği oluşturan bu durumdan kurtulmuş, hem de Ankara’da profesyonel halı yıkama firmaları hizmet vermeye başlamışlardır.

Ayrıca, halı yıkama işinin konusunda uzmanlaşan halı yıkama firmaları tarafından verilmesi, sudan hatırı sayılır bir şekilde tasarruf edilmesini de beraber getirmiştir. Bu bağlamda profeyonel halı yıkama, son yıllarda büyük su sıkıntısı çeken özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlere önemli bir değer sağlamaktadır.

Halı Yıkama

Halı Yıkama