İzmir Halı Yıkama
Ana Sayfa > Halı Yıkama > İzmir Halı Yıkama

İzmir Halı Yıkama

İzmir’de halı yıkama amacıyla halı yıkama fabrikaları kuran firmaların sayısında özellikle son yıllarda hızlı bir artış görülmektedir.
Halı yıkama firmalarına İzmirlilerin daha kolay ulaşmasını sağlayan bu gelişme, İzmir halı yıkama firmalarının gerekli olan yıkama standartlarını karşılayamamalarından dolayı olumsuz bazı sonuçlara yol açmıştır.

İzmir halı yıkama fabrikalarının önemli bir bölümü, gerekli halı yıkama makinaları teknolojisinden ve derinlemesine temizlik sağlayan kaliteli halı yıkama şampuanı kullanımından habersiz olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Düşük halı yıkama fiyatları ve standartlarıyla hizmet veren firmalar ise, maliyetleri kısabilmek için temizlik kalitesinden ödün vererek çalışmaktadırlar. Bundan dolayı, İzmir halı yıkama firmaları arasından birini seçerken iyi isim yapmış bir firmayı tercih etmeniz, halılarınızın hem daha temiz olmasını hem de daha güzel kokmasını sağlayacaktır. Sadece düşük halı yıkama fiyatları ile hizmet veriyor
diye, hangi şartlarda yıkama yaptığı belli olmayan bir İzmir firmasına halılarınızı emanet ettiğinizde kötü sürprizlerle karşalışmanız kuvvetle muhtemel bir durum olacaktır.

Dry Center, genişleyen halı yıkama zinciri ile İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli,
Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla İlçeleri’nde profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir.

Halı Yıkama Hizmeti Verilen İzmir İlçeleri

Dry Center'ın İzmir İli’nde verdiği halı yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetiyle hakkında detaylı ilçe ve mahalle bilgisine ilçelerin ismini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İzmir ve Halı Yıkama

İzmir ve İlçeleri’nin sokak ve caddelerinde halı yıkanması yakın bir tarihe kadar yollara akıtılan suyun trafik kazalarına neden olmasıyla kalmayıp, şehrin su tüketimini de gereksiz yere arttırıyordu.
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İzmir’in ortak kullanım alanlarında halı yıkamayı yasaklayan ve yıkama yapanlara karşı para cezalarıya yaptırım getiren uygulamalarından sonra açıkta halı yıkanması kaideden çok istisna bir durum haline gelmiştir.

Bu durumu, profesyonel İzmir halı yıkama firmalarının açılması takip etmiş, sonucunda da halı yıkama standartlarının oluşmasına katkı sağlanmıştır. Ayrıca halı yıkama mesleğinin profesyonel olarak yapılması ve geliştirilmesi, su tasarrufu sağlamaya çalışan belediyelerin çalışmalarına büyük katkılar sağlamıştır. Bu yüzden İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere birçok şehirde gelişen halı yıkama sektörünün, su tasarrufuna azımsanamayacak derecede katkısı olmaktadır.

Halı Yıkama

Halı Yıkama