İstanbul Halı Yıkama
Ana Sayfa > Halı Yıkama > İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul’da halı yıkama hizmeti veren birçok halı yıkama firması vardır. Bu halı yıkama hizmeti veren İstanbul halı yıkama firmaları sayısında özellikle son dönemde ciddi bir artış olmuştur.
Öte yandan otomatik halı yıkama makinaları ve kaliteli halı yıkama şampuanı kullanılarak yapılması gereken profesyonel halı yıkama hizmeti birçok halı yıkama fabrikası tarafından verilememektedir. Halı yıkama fiyatları ve hizmet kalitesinin düşük olduğu bu firmalar yerine isim yapmış kaliteli halı yıkama firmalarını tercih ederek halılarınızı çok daha uzun süreler kullanabilirsiniz.

Dry Center geniş halı yıkama ağı ile İstanbul'un Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu İlçeleri’nde profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir.

Halı Yıkama Hizmeti Verilen İstanbul İlçeleri

Dry Center'ın İstanbul şehri için verdiği halı yıkama hizmetiyle ilgili detaylı ilçe ve mahalle bilgisini ilçelerin üzerini tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İstanbul ve Halı Yıkama

İstanbul'da sokaklarda halı yıkanması son dönemlere kadar sıkça rastalanılan bir durumdu. Sokakta halı yıkama, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yasaklandıktan sonra İstanbul sokaklarında halı yıkayanlarla artık eskisi kadar karşılaşılmamaktadır.
Bununla birlikte profesyonel halı yıkama hizmeti veren firmaların ortaya çıkması da tüketicilerin özellikle İstanbul gibi bir metropolde halı temizleme dertlerini ortadan kaldırarak halılar için verilen yıkama hizmetinin vazgeçilmez hizmetlerden biri olmasını sağlamıştır.

Ayrıca profesyonel halı yıkama, su kullanımını ciddi oranda azaltarak İstanbul, Ankara, İzmir gibi su sıkıntısı çekebilen büyük kentlerde önemli bir su tasarrufu sağlamaktadır.

Halı Yıkama

Halı Yıkama